Snapin

SNAPIN on nopeasti kasvava täyden palvelun Facebook mainontaan ja vaikuttajamarkkinointiin keskittynyt sosiaalisen median toimisto.

 

YHTEYSTIEDOT

Luova Johtaja
Toni Tele
+358469431906
toni@snapin.fi

Avainasiakaspäällikkö
Alex Da Silva
+358451365660
alex@snapin.fi

Tuotanto
Tony Sanchez
+358442368818
tony@snapin.fi

Markkinointi Specialisti
Antti Turtiainen
+358456948470
antti@snapin.fi

Sisällöntuottaja
Maria Rönka
maria@snapin.fi

Taloushallinto
Alli Hynynen
alli@snapin.fi

OSOITE

Merikasarminkatu 6, 00160, Helsinki